Kredyty hipoteczne Olsztyn

Kredyty hipoteczne Olsztyn

 

Marzenia o własnych czterech kątach tkwią w głębi serc wielu osób. Własny dom daje poczucie bezpieczeństwa. Świadomość posiadania miejsca, w którym możemy schronić swoją rodzinę i siebie. Niestety dla wielu osób zakup mieszkania to bardzo duża inwestycja, przekraczająca ich możliwości finansowe. Kredyt hipoteczny bywa często jedyną szansą na spełnienie marzeń o własnym M. My staramy się pomóc Wam w spełnianiu tych pragnień i osiągnięciu szczęścia. Dzielimy się naszym doświadczeniem, które zdobywaliśmy przez lata. Jesteśmy na bieżąco z wszelkimi przepisami, procedurami, aktami prawnymi i wymogami. Wiemy, jak powinien przebiegać każdy krok formalności i dopełniamy wszelkich starań, aby tę drogę starania się o kredyt hipoteczny ułatwić.

 

Jaki kredyt hipoteczny wybrać?

Banki prześcigają się w ofertach kredytów hipotecznych. Każdy z nich oferuje jeszcze lepsze warunki i okazyjne oprocentowanie. Jak wybrać najlepszy kredyt hipoteczny, który pozwoli nam cieszyć się mieszkaniem i jednocześnie nie obciąży naszego miesięcznego budżetu? Właśnie w tym pomogą Wam specjaliści z Egida Finanse. Specjalnie dla Was zbieramy, analizujemy i zestawiamy oferty kredytów hipotecznych różnych banków. Kredyt hipoteczny pozwala w pełni sfinansować nabywaną nieruchomość. Banki wymagają od klientów wkładu własnego – najczęściej w wysokości 20% wartości nieruchomości. To nie jedyne koszty związane z wzięciem kredytu hipotecznego. Na całą spłacaną sumę składa się kapitał (czyli kwota, którą pożyczamy) oraz odsetki. Warto zwrócić uwagę na wszystkie szczegóły oferty – szczególnie te pisane drobnym drukiem, bo od tego zależy nasza przyszłość.

Planujecie zakup mieszkania z kredytem hipotecznym? Odwiedźcie nasze biuro na ul. Pieniężnego 18B/211, pomożemy Wam wybrać najlepszą ofertę kredytową.