Promocje

Najtańsze OC i AC na rynku oraz dodatkowe zniżki

Masz Autocasco ?  obecna polisa Ciebie  nie satysfakcjonuje  ?  Zależy ci na dobrym i niedrogim AC ? Zadzwoń ! Mamy atrakcyjne zniżki na AC !

Kierowco u nas dostaniesz dodatkowe zniżki jeżeli w ostatnich 12 miesiącach jeździłeś bezszkodowo !

Przepisujemy zniżki z OC na AC

Jesteś młodym kierowcą i boisz się o wysokie składki ? Niepotrzebnie !
Mamy niskie składki dla młodych kierowców poniżej 26 roku życia !

Kredyty dla firm od 500.000 do 20.000.000 złotych – skutecznie i profesjonalnie

Potrzebujesz większego kredytu dla swojej firmy? Planujesz duży zakup towaru, budowę nowej hali lub wejście na nowe rynki zbytu i potrzebujesz dodatkowych środków finansowych? Zderzyłeś się z niechęcią banków i nie potrafisz porozumieć się z nimi w sprawie uzyskania finansowania? A być może nie masz czasu samodzielnie zająć się szukaniem dogodnej oferty dla Ciebie? Trafiłeś idealnie – w Twoim imieniu zajmiemy się profesjonalnym i skutecznym pozyskaniem środków z instytucji finansowych: banków, leasingów, faktorów i prywatnych instytucji. Dzięki nam zrealizujesz swoje plany biznesowe i skupisz się na rozwoju swojej firmy bez potrzeby martwienia się o fundusze.

Ubezpieczenia mieszkań i domów zniżki do 50%

Obniżamy koszty ubezpieczenia domów i mieszkań. Jeżeli ubezpieczysz u nas swój dom lub mieszkanie dostaniesz zniżkę do 50 %.
Bezpłatnie analiza aktualnego ubezpieczenia i pomoc w doborze najlepszej oferty.

Masz domek letniskowy, gospodarstwo, ranczo ? Martwisz się, że firmy
ubezpieczeniowe odrzucą twój wniosek lub dadzą stawkę zaporową ? Zadzwoń !

Kredyty hipoteczne na domy i mieszkania – remont i wykończenie w cenie kredytu

Planujesz zakup nowego mieszkania lub budowę domu? Nie masz wkładu własnego? Zabraknie Ci gotówki na wykończenie lub remont nowej nieruchomości? Mamy dla Ciebie idealnie rozwiązanie: oferujemy bankowy kredyt hipoteczny na wkład własny i wykończenie mieszkania lub domu! Z nami bez zmartwień zamieszkasz w wymarzonej nieruchomości urządzonej wedle własnych marzeń! Dzięki naszej ofercie będziesz w stanie także umeblować swoje wymarzone lokum i uczynić je wyjątkowym.